El Grup Acadèmic

En el projecte pilot hi participen diferents Institucions d'Educació Superior amb experteses diferents en un espai transdisciplinari i col·laboratiu. Juntament amb el Grup d'Interès Local treballen sobre les possibles respostes als reptes socials i urbans de la ciutat i el barri.
Per cadascuna de les assignatures participants, es poden consultar els projectes resultants clicant al link corresponent.

[UAB] [UdG] [UPC] [LaSalle] [TBS]

uab_blanc.png

[ Grau en Psicologia Social  ]

Projectes d'Intervenció

Profesor responsable:

Miquel Domenech

Alumnes:

Maria Senabre / Laia Solé / Marta Valera / Mar Viniegra / Víctor Virgili / Abel Ayala / Pol Bellera / Àurea Carrizo / Meritxell Cruz / Tony Estrella / Sofia Caterineu / Maryam Essousi / Hee-Kyeong Jeong / Judit Surinyach / Sandra Villegas / Mar Rodellar / Paula Sanchez / Joan Pubill / Xènia Pla / Carlos Pérez Ruiz / Laia Fernández / Samara Gálvez / Judith Giménez / Lidia Gómez / Anna Justo / Paula Molina / Maria Oliver / Paula Ponce / Francisco Sanchis / Gorka Sarasola / Ramón Yglesias

[ Grau en Geografia i Ordenació del Territori ]

Geografia Humana Aplicada

Profesor responsable:

Pau Avellanada

Alumnes (Geografia Humana Aplicada)

Òscar Alemán / Adelaida Corbera / Carles Cuadras / Aina Lasauca / Sandra Páez / David Rodríguez / Aleix Taltavull / Adrián Vandellós / Arnau Xerta 

[ Grau en Geografia i Ordenació del Territori ]

Geografia Social i Cultural

Profesor responsable:

Pau Avellanada

Alumnes

Toni Amén / Juan Bahi / Jesica Caravaca / Aleix Millet

[ Grau en Empresa i Tecnologia ]

​Projectes d'Innovació Tecnològica,

Treballs / Propostes >>

Profesora responsable:

Gloria Estapé

Alumnes:

Pere Feliu /  Fernando López / Juan Diego Recio / Alejandro Álvarez / Laura Garrido / Sara Damasco / Jordi Ambrós / Mireia Bonvehí / Georgina Fornés / Roger Franch / Adrián Guillén / Manel Pérez / Gerard Ramon / Meritxell Gumà / Paula Català / Ona Navarro / Leila Benson / Aleix Diaz / Anna Barba / Gemma Bergé / Arnau Bonet / Lilianna Martirosyan / Isabel Miralles / Lluis Timoner / Alberto Córcoles / Josep Celma / Victor Ribas / Carlos Ots / Gerard Gutiérrez / Xavier Gines / Alexandre Tapies / Gerard Sánchez / Sergi González / Jaume Catot / Joan Ribalta / Joan Picanyol / Martí Ras / Ainoa Gonzalez / Martí Mulinari / Àlex Montalvo / Eric Navarro / Sergi Fuentes / Albert Casamitjana

[ Grau en Estudis d'Arquitectura ]

Urbanística 3

Profesora responsable:

Nadia Fava

Alumnes:

Brian Abel Morales /  Eudald Cadanet / Gabriela Ivanova / Nil Brussosa / Aina Caballero / Joan Bonaterra / Arnau Corominas / Daniel Fernández / Arnau Ferrer / Carla Martínez / Alberto López / Joel Banús / Oriol Tarrés / Ecehan Erarici / Maria Gascons / Eduard Hermoso / Gülsah Nigar Akgün / Agnès Barceló / Maria Font / Míriam Castro / Oriol Galí / Maria Juncà / Imen El Bahri El Kessisser / Marc Agustí Garcia / Zhara Kiryakova / Gamze Hazal Tarakçi / David Masbernat / Pau Molina

 

[ Grau en Estudis d'Arquitectura ]

Urbanística 4

Profesora responsable:

Marta Carrasco

Alumnes:

Alba Arco / Maria González / Joan Turón / Laura Gomila / Paula Valls / Fatumata Ba / Ferran Gonzalvo / Joana Plana / Javi Arrabal / Marc Inglés / Aleix Rueda / Isabel Mota / Ferran Ponce / Aleix Sobrerroca / Bernat Berenguer / Aníbal Castillo / Santiago Carlo Musso / Àngel Puigfel / Judit Sabrià / Ricard Targarona / Marçal Anglada / Martina Baredes / Lavinia Dragos

upc-positiu-p3005_blanc.png

[ Postgrau en Smart Cities ]

Projecte final de postgrau

Profesora responsable:

Blanca Arellano

Alumnes:

Fatiha Hassouni / Max Segovia / Oriol Ramon / Mónica Chiwo/ Mariana Jiménez / Francisco José Rossetto / Eduardo Vera / Silvina Warde / Janaina Cezario / Manal El Mamoun / Mahmoud Ragab

[ Màster en Tecnologies per les  Smart Cities i Smart Grids ]

Projecte final de màster

 

Profesor responsable:

Ramon Martín de Pozuelo

Alumnes:

Gemma Pasqual Auladell / Iván Fernández Martín / Tomás Garcia Mirabet

TBS.png

Master in Management

Digital Transformation module  >>

 

Profesor responsable:

Ramon Martín de Pozuelo

Alumnes:

Quentin Chacón / Florent Cardini / Natalia Contreras / Gabrielle Amorim / Marlène Gleizes / Yassine Aouam / Thomas Picado / Pierre/Jean Fattaccioli / Alexandre Pouymayon / Paul Rousselott / Thomas Mesnil / Antoni Valentic /

Abdoulaye Sylla / Kouassi Kouakou / Marco Sancey / Robin Masson / Korbinian Agustin / Walter Da Silva Loureiro / Elise Dana / Sacha Farsy / Renan Giraud / Maeva González / Hugo Helak / Julia Scheel / Julia Simon / Nicole Sauvé / Emilie Nguyen / Alexandra Saint-Martory / Marine Paquez / Célia Rogiez / Camille Penard / Mélanie Berthelot

François Cuyaubere / Vincent Felipe / Arnold Berard / Théo Girard / Flore Allauzen / Marjorie Bessiere / Thibaud Cazals / Julie Gleizes / Camille Collineau / Hugo Cuquemelle / Tristan Chalvet / Zita De Couespel / Sarah Domenech / Adrien Esteve / Bastien Gouin / Claire Gobillot / Bérengère Itey / Estelle Lataste / Maxime Tourné / Félix Mansard / Mathis Vincent-Petit / Hugo Piolet / Melvin Philis / Syrine Née / Yohan Rossi / Clara Rojewski / Romane Zeghad / Guillaume Ngoumou / Ralph Pedersen / Sonni Martei / Charles Ryssen / Clément Mazzoni / Robin Leroux / Jeanne Levesques / Elise /  Simon / Margaux /  Rhea / Antonie Gervasoni / Philippine Colins / Lise Deloustal / Axel Biraud / Sara El Idrissi / David Delcombel / Clémence Amiaud / Claire Boffelli

esdi_blanc.png

Grau en

 

UCity_360x360_facebook-3-150x150.jpg

Campus Sabadell UAB

Carrer Emprius,2

08202 Sabadell

Promoted by:
With the support of:
Financed by:

© 2019 by UAB team for UCITYLAB. pr.covadonga.urban.lab@uab.cat